Trzy powody, aby pójść na koncert i świetnie się bawić

Lifestyle
Muzyka jest dobra na wszystko. Towarzyszy nam na co dzień. W drodze do pracy, na wakacjach, czekając w korku. Wpływa na nas pozytywnie, mimo że często to, co oferują nam stacje radiowe, bywa odtwarzane zbyt przesadnie. W skrócie mówiąc, nie wyobrażamy sobie bez niej życia.
 
Efekt bywa spotęgowany, gdy mamy możliwość posłuchać muzyki na żywo. Nie mam oczywiście na myśli wesel czy innych form zabawy. Koncertom towarzyszą emocje, które często trudno wyrazić słowami. W naszym kraju pojawiają się najgorętsze nazwy i nazwiska w branży muzycznej. Legendy muzyki i postaci, które szturmem zdobyły rynek. Zatem dlaczego warto wybrać się na koncert?
 
Po pierwsze – ludzie. W tym samym miejscu i czasie gromadzą się setki, bądź tysiące osób, które przyszły świetnie się bawić. Dla każdej z osób to często wydarzenie wyczekiwane miesiącami. Nagła eksplozja radości i euforii łączy wszystkich. Wspólnie przeżywają wszystko to, co dzieje się na scenie, zapamiętując przy tym ten moment, który potem przerodzi się w niesamowite wspomnienia. Dzięki takim wydarzeniom można poznać nowe osoby, które w dalszym etapie dołączą do grona naszych znajomych nie tylko na Facebooku.
 
Po drugie – jedyny w swoim rodzaju. W przypadku kilku zespołów zdarzyło mi się być na koncercie więcej niż raz. I za każdym razem było to wydarzenie nieszablonowe. Nowa energia, nowa muzyka, sentyment ten sam. Z drugiej strony zdarza się, że zagraniczni artyści grają w Polsce koncert jeden w przeciągu X lat. O ile nastąpi kiedykolwiek ponowny występ w naszym kraju. Może zdarzyć się, że ten jeden koncert, to jedyna okazja, aby móc zobaczyć swoich idoli na żywo. Dlatego warto wykorzystać tę okazję i cieszyć się z efektów pracy całego sztabu agencji koncertowych.
 
Po trzecie – to forma rozrywki warta swojej ceny. Moja Pani od matematyki powiedziała kiedyś, że jeśli mamy okazję wybrać się na koncert, nie zastanawiajmy się ani chwilę. Emocje, jakie temu towarzyszą, są jedyne w swoim rodzaju. Nie ma podziałów względem wieku. Starsi czy młodzi, rodzice czy dzieci. Każdy odbiera muzykę indywidualnie. A jeśli dodatkowo występ zespołu to coś, co na długo zapada w pamięć, słowa „było warto” bywają niewystarczające.
 
Czyjego koncertu w naszym kraju wyczekujecie? Jaki zapadł Wam szczególnie w pamięć? Podzielcie się wrażeniami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *